Hiszpańska rywalizacja

Image 

Lars Brovold z Norwegii i Jamie McLeary ze Szkocji uzyskali najlepszy rezultat po pierwszej rundzie turnieju Reale Challenge de Espada, który od wczoraj odbywa się wśród hiszpańskich krajobrazów na polu Casino Club de Golf Retamares.

„Sezon zaczął się dla mnie bardzo przyjemnie. Ostatni raz zagrałem w zimie, w Południowej Afryce. Teraz dopiero zaczynam i jest ok” – powiedział Brovold

McLeary przyznał: „Zagrałem tylko w trzech turniejach w tym roku. Zrobiłem sobie cztery miesiące przerwy, aby upewnić się, że jestem gotowy do gry. Ćwiczyłem z  trenerem w domu. Technika gry nie jest moją mocną stroną, dlatego pracowaliśmy nad jej poprawą. Poszło mi dobrze, więc to najlepszy dowód na to, że trening zadziałał”.

Tuż za nimi,  na trzecim miejscu ex quo – Lloyd Salman oraz Gary Lockerbie z wynikiem 66, -6.  Zawodnik PGA Polska –  Peter Bronson plasuje się obecnie na wysokiej, 13-tej pozycji z wynikiem 69, -3 uderzenia poniżej par. Nasz drugi gracz nie miał już niestety tyle szczęścia. Marcin Stelmasiak zajmuje odległą lokatę, uzyskując 80, +8.

Peterowi Bronsonowi gratulujemy świetnego startu a Marcinowi Stemasiakowi życzymy  powodzenia i mamy nadzieję, że w drugiej rundzie pójdzie mu znacznie lepiej.

 

 Lars Brovold - foto

Author Profile:

This author has published articles so far. More info about the author is coming soon.
Laureat
Golf Fee Card
Logowanie