Pro-Am Tour

Już tylko kilka dni dzieli nas od finałowego turnieju z cyklu Deutsche Bank BMW Group Pro-Am Tour. 
W dniach 24 - 25 września na polu golfowym Lisia Polana koło Warszawy spotkają zawodowcy i amatorzy, by rozegrać ostatnie zawody z serii Pro-Am Tour.
Podczas turnieju zostaną wyłonieni zwycięzcy klasyfikacji generalnej, w której aktualnie niekwestionowanym liderem pośród amatorów jest Mateuszn Jędrzejczyk. 
Wśród zawodowców na czele uplasował się Wojciech Świniarski, a za nim zeszłoroczny zwycięzca - Peter Bronson. 
Warto wspomnieć, iż Świniarski w roku ubiegłym zwyciężył w klasyfikacji generalnej amatorów Pro-Am Tour. 
Jak widać po tegorocznych wynikach, przejście na zawodowstwo było trafną decyzją. Kto zostanie zwycięzcą? Przekonamy się już 25 września.

Podczas turnieju finałowego, triumfatorzy klasyfikacji netto zostaną wyjątkowo wyłonieni po dwóch rundach, ponieważ zawody na Lisiej Polanie są jednocześnie eliminacjami do BMW Golf Cup International Pro-Am Tour. 
Na światowy finał do Singapuru wyjadą zwycięzcy w klasyfikacji amatorów mężczyzn (kategorie 0-12 hcp oraz 12,1 - 28 hcp) oraz najlepsza kobieta w kategorii amatorów od 0 - 28 hcp. 
Warunkiem wyjazdu jest ukończenie 21 lat przed 24 września 2011.

Podczas turnieju zaproszeni goście, poza udziałem w licznych atrakcjach i Akademii Golfa Deutsche Bank, będą mogli także kibicować uczestnikom emocjonujących rozgrywek Pro-Am Stars. Zakończy to trwającą przez cały sezon akcję charytatywną, przeprowadzoną dla podopiecznych Fundacji Przyjaciółka.

Golfiści biorący udział w turniejach z cyklu Pro-Am Tour, dzięki swoim wynikom gromadzili pieniądze. Podczas finału zebrane fundusze zostaną przekazane przez zwycięską drużynę na Fundację Przyjaciółka.
Wśród gwiazd grających dla dzieci znajdą się znani aktorzy i sportowcy. Początkujący adepci zielonego sportu przez cały sezon uczyli się gry podczas Akademii Gwiazd na Lisiej Polanie, po to, by w trakcie finałowego turnieju zagrać specjalnie dla podopiecznych Fundacji.
 Do udziału w turnieju zostali zaproszeni również inni znani celebryci, którzy mają już na swoim koncie
golfowe sukcesy. 
W Deutsche Bank Pro-Am Stars rywalizować będą m.in: Mariusz Czerkawski, Mateusz Kusznierewicz, Krzysztof Materna, Marek Włodarczyk, Andrzej Supron, Tomasz Iwan, Sambor Czarnota i Piotr Świerczewski.
Pro-Am Tour to seria turniejów golfowych i atrakcji towarzyszących, rozgrywana od 8 lat na najlepszych polach golfowych w Polsce, w której rywalizują wspólnie najlepsi zawodowcy oraz amatorzy z Polski i Europy.
Szczegółowe informacje znaleźć można na www.proamtour.pl
 
Donata Adamczyk
Author Profile: Marek Pietrzak

This author has published 607 articles so far. More info about the author is coming soon.
Laureat
Golf Fee Card
Logowanie