POLISH OPEN

Polish Open to jedne z najważniejszych zmagań w polskim kalendarzu golfowym. Co roku na tych zawodach startują nie tylko najlepsi polscy zawodnicy, ale także wielu zawodowych golfistów zza granicy.W zeszłym roku zwycięzcą Polish Open, który miał miejsce na polu Postołowo Golf Club, został holenderski golfista, Tako Remkes. Uzyskało dobry wynik - 278 uderzeń, 10 poniżej par. Międzynarodowym Wicemistrzem Polski został Szwajcar, Damian Urlich. Trzecie miejsce przypadło Tobiasowi Schwartzer’owi z Niemiec. Najlepszy polski zawodnik - Marcin Stelmasiak - zajął miejsce 9-te. Turniej Polish Open odbędzie się w dniach 17-20 lipca 2008 na polu Rosa Private GC.

Sponsorzy Główni:

Harmonogram

Środa, 16 lipca 2008 r.
- Runda treningowa i turniej Pro-Am Trophy

Pole Golfowe
07.30 Start rundy treningowej
14.00 Pro-Am Trophy (shotgun) z udziałem czołowych graczy Press-Glas Polish Open, zaproszonych gwiazd i gości VIP