Turniej PricewaterhouseCoopers

14 września na polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club odbył się Turniej i Akademia Golfa PricewaterhouseCoopers 2007.
Zawody rozgrywane były w drużynach dwuosobowych w formacie „Texas Scramble” stroke play brutto i netto w dwóch kategoriach: 1). 0-17,9 hcp 2). 18-36 hcp.

W klasyfikacji stroke play netto w grupie handicapowej 18-36 zwyciężył team w składzie: Tebeau, Wilder. Wynik drużyny to -26. Na drugiej pozycji ze stratą 3 uderzeń znaleźli się Schafer i Mariusz Lorenc. W grupie handicapowej 0-17,9 na najwyższym stopniu podium stanęły dwie drużyny : Maciejczyk, Bujalski oraz Krzysztof Mleczak, Adam Kołodziejczyk z wynikiem -15.

W klasyfikacji stroke play brutto zwyciężyli: Maciejczyk, Bujalski (+4) w grupie handicapowej 0-17,9, Michał Sokołowski i Marcin Żołyński w grupie handicapowej 18-36.

Wszyscy ci, którzy chcieli poznać tajniki gry lub udoskonalić swoje umiejętności golfowe, mogli dodatkowo skorzystać z pomocy instruktora w ramach prowadzonej równolegle z turniejem Akademii Golfa.