Powstaje osiedle Toya Golf

 

Ponad 130 wolnostojących domów jednorodzinnych, 20 trzykondygnacyjnych willi miejskich i 28 domów w zabudowie szeregowej powstaje na obszarze podwrocławskiego Toya Golf & Country Club.

Domy jednorodzinne
 

6 typów domów, zróżnicowanych ze względu na metraż i bryłę budynku, powstanie na działkach o powierzchni od 903 do 1705 m2. Klasyczne bryły domów i sieć przestronnych uliczek zatopionych w zieleni 60-hektarowego pola golfowego, uzupełniono o parki, boiska, siłownię, baseny, SPA oraz korty tenisowe. Ceny golfowych rezydencji rozpoczynają się od 1 mln 250 tys. PLN.

Domy w zabudowie szeregowej   

28 domów w zabudowie szeregowej stanie u stóp niewielkiego lasu, okalającego osiedle od południa i wschodu. Każdy liczył będzie 4 lub 5 segmentów. Segmenty są dwukondygnacyjne, z poddaszem użytkowym oraz garażem jednostanowiskowym, zwieńczone dwuspadowym dachem. Cena domu w zabudowie szeregowej  z działką zaczyna się od 930 tys. PLN brutto.Wille miejskie

  


 

Apartamenty w willach miejskich to ciekawe rozwiązanie dla osób chcących traktować mieszkanie na polu golfowym w kategoriach inwestycyjnych. 20 trzykondygnacyjnych willi o wielospadowych dachach wykończonych dachówką ceramiczną, powstaje w północno-wschodniej części osiedla. Każdy nowy budynek mieścić będzie 5-8 apartamentów. Ich powierzchnia będzie się wahać w granicach od 40 do 120 m2, przy cenie kształtującej się na poziomie od 5800 PLN brutto za m2. Apartament będzie o wiele łatwiej wynająć, niż np. cały segment lub dom. To również zdecydowanie najtańsza z dostępnych na rynku możliwości zamieszkania na luksusowym osiedlu golfowym.

Author Profile: Ewelina Murzicz

This author has published 655 articles so far. More info about the author is coming soon.
Laureat
Golf Fee Card
Logowanie