Keri Golf rośnie w siłę

ImageWytyczająca trendy projektantka Keri Murschell, ogłosiła, iż rozszerza obecność swojej firmy Keri Golf na rynku międzynarodowym. Od tej pory jej produkty dostępne będą na terenie całej Kanady, dzięki nowej umowie dystrybucyjnej zawartej z grupą Fletcher Leisure Group.

 

Produkty firmy Keri Golf –znanej ze zdecydowanie kobiecych toreb i innych akcesoriów golfowych, będą dostępne w lepszych sklepach z artykułami golfowymi na terenie całego kraju. Utrzymana w barwach czerwieni, bieli i czerni - seria 2009 kolekcji „matty”, stanowi doskonałe połączenie dodającej elegancji kolorystyki z uwydatnionymi nadrukami. Obejmuje ona: torby stojące (Standbags), torby na wózek (Cardbags), pokrowce podróżne, okrycia głowy, torby na ramię oraz torby podróżne.

Keri Golf słynie z wyrobu modnych, a zarazem funkcjonalnych toreb do golfa. I tak nie może w nich zabraknąć: specjalistycznych kieszeni na piłki, komórki czy portfele, izolowanej przegródki przeznaczonej na przekąski lub napoje czy zewnętrznych uchwytów na tee. Ponadto, wszystkie elementy metalowe są pozłacane, a osobisty monogram właściciela torby widnieje na odczepianych torbach na suwak oraz idealnie skomponowanym, materiałowym obramowaniu lusterek.

„W raz z rozszerzaniem oferty i zasięgu dystrybucji na świecie, obserwujemy pozytywne reakcje sprzedawców detalicznych.” – mówi Keri Murshell, założycielka firmy i główna projektantka –„Wybierając produkty firmy Keri Golf kobiety nie muszą rezygnować z elegancji na polu golfowym, a jednocześnie ich potrzeby związane z grą zostają zaspokojone, co zapewnia zarówno wspaniały wygląd jak i dobre samopoczucie.”

Grupa Fletcher Leisure Group jest jednym z największych dostawców produktów golfowych w Kanadzie. Firma rozprowadza nie tylko produkty Keri Golf. Oferuje ona również własne marki: AUR, Sunice, SIX Layers i Storm Pack. Ponadto współpracuje z firmami z najwyższej półki, takimi jak: Adam Golf, Ashworth czy Callaway Golf Apparel.

Cena detaliczna luksusowych toreb i innych akcesoriów firmy Keri Golf wynosi od 100 do 400 dolarów. Wszystkie produkty wyrabiane są wyłącznie z tkanin wysokiej jakości, co dodaje charakteru na polu golfowym. Dzięki użyciu niezwykle trwałych materiałów, odpornych na wodę, plamy i składowanie, a także niezrównanemu kunsztowi wykonania, artykuły firmy Keri Golf wyglądają nowocześnie i szykownie.

 

tłum. Marta Franecka

źródło: worldgolf.com

Author Profile: Ewelina Murzicz

This author has published 655 articles so far. More info about the author is coming soon.
Laureat
Golf Fee Card
Logowanie